Tēva diena – skaista tradīcija ģimenes stiprināšanai

Teva dienai foto

Svētdien Latvijā tiks svinēta Tēva diena. Ar katru gadu tā iegūst aizvien lielāku popularitāti. Šī diena ļauj iepriecināt tēti ar jaukām dāvanām un stiprināt tēva un bērnu saites. Šo dienu tēviem iesaku pavadīt kopā ar saviem bērniem, jo, tāpat kā Māmiņdiena, šie ir ģimeniski svētki.
Esmu divu dēlu tēvs un vectēvs trīs mazbērniem – ļoti mīlu savus bērnus un mazbērnus, un apzinos, cik svarīga ir ģimenes loma mazā cilvēka attīstībā. Pateicoties šādiem ģimeniskiem svētkiem, vairāk tiek veicināta atbildības sajūta vecākos, tiek stiprināta saite starp bērniem un vecākiem, un galu galā – tā ir iespēja mazajiem pavadīt laiku ar saviem vecākiem, kuri ikdienā ir aizņemti ar darbiem un citiem pienākumiem!
Es aicinu visus tēvus atcerēties, ka arī viņiem ir nenovērtējama nozīme bērna audzināšanā. Tieši jūs esat stiprais plecs uz kā balstīties grūtā brīdī, piemērs, kam līdzināties, un cilvēks, pie kā vērsties pēc padoma. Neliedziet saviem bērniem to!
Sirsnīgi sveicu visus tēvus, vectēvus un vecvectēvus šajos skaistajos svētkos! Godam nesiet šo atbildību, jo tā ir vislielākā laime!