Sveicu Skolotāju dienā!

rudens-ziedi-1024x683Svētdien, 2. oktobrī atzīmējam Skolotāju dienu, bet Latvijas skolās to svin jau šodien. Īpaša uzmanība, sveicieni, rudenīgi ziedi un jauki pārsteigumi – to visu skolotājas šodien saņem no saviem skolēniem. Patīkami un pelnīti! Taču pelnīta ir arī cilvēcīga un motivējoša attieksme no izglītības nozares vadītājiem, un tā skolotājiem pienākas visu cauru gadu, gadu no gada, nevis tikai svētkos!

Skolotājs arī ir cilvēks, skolotājiem ir arī savi bērni, mazbērni, ģimenes un mājas, skolotājiem ir savas rūpes un problēmas. Neviens nevēlas, lai viņi tās ienes klasē, visi vēlas saprotošu, jauku un atpūtušos skolotāju, bet, ko, lai dara skolotāji?! Daudzi no viņiem vairs netic, ka pedagogu algu reformai kādreiz pienāks pozitīvs risinājums.

Gribētos uzteikt tās pašvaldības, kuras rod iespēju atbalstīt savus skolotājus, vismaz svētku reizēs! Un, protams, gribas uzrunāt pašus skolotājus – paldies, ka darāt šo sabiedrībai vajadzīgo un vērtīgo darbu! Lai katra diena nes Jums gandarījumu par savu izvēli! Lai dzīvesprieks, izturība un veselība! Un vismīļākie un sirsnīgākie sveicieni Daugavpils novada Vaboles vidusskolas skolotājiem!