Jautājums Jautājums Jautājums Jautājums Jautājums Jautājums Jautājums Anna (Naujenes pagasts) Pēdējos gadus esat strādājis un dzīvojis Rīgā, kāpēc vēlēšanās startējat no Latgales? Vai esat sekojis līdzi tam, kas notiek Latgalē?

Lai gan darbs mani ir aiznesis uz Rīgu, sirdī vienmēr esmu bijis savā dzimtajā Latgalē. Esmu aktīvi sekojis līdzi visām problēmām, nebūšanām un citām aktualitātēm, kas skar manu dzimto novadu. Strādājot Rīgā un ieņemot SIA „Rīgas ūdens” valdes locekļa amatu, esmu ieguvis zināšanas un plašu pieredzi, ne tikai par privātās uzņēmējdarbības jomu, bet arī par pašvaldības kapitālsabiedrību darbu. Šo pieredzi vēlos izmantot, lai sekmētu Latgales attīstību. Vienmēr esmu bijis un būšu Latgales patriots, un centīšos palīdzēt savam novadam, kā vien spēšu!

Jevgēņijs (Kalkūnes pagasts) Kāpēc startējat no partijas Saskaņa saraksta?

Savas politiskās darbības laikā esmu uzkrājis dažādu pieredzi — laika gaitā esmu vīlies labējo spēku politikā. Manuprāt, ir absolūti nepieņemami, ka pirms vēlēšanām tiek solīts nemazināt pensijas, taču tas tiek izdarīts jau nākamajā dienā pēc vēlēšanām. Plānojot atsākt aktīvu politisko darbību, man bija vairākas izvēles un bija rūpīgi jāizvērtē visi plusi un mīnusi, lai izlemtu, kuri ir tie īstie ceļabiedri, ar kuriem kopā iespējams nonākt līdz plaukstošai un pārtikušai Latgalei. Es un mani kolēģi esam izvēlējušies strādāt kopā ar sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa” pārstāvjiem, jo šis spēks ir pierādījis, ka izprot nepieciešamību atbalstīt uzņēmējdarbību, nodrošināt pensijas, veselības un ilgtermiņa aprūpi, kā arī izveidot taisnīgu nodokļu sistēmu, un ir gatavi rīkoties. To pierāda arī līdz šim paveiktais – partijas „Saskaņa” komandas darbi Rēzeknē – samazināts ierēdņu skaits, atjaunoti māmiņu pabalsti, sakārtoti ceļi, labiekārtota pilsētvide, atbalstīta koncertzāles „Gors” un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra „Zeimuļs” izveide u.tml. Tas, protams, ir tikai viens no piemēriem. Uzskatu, ka šķeļot sabiedrību, nav iespējams panākt valsts uzplaukumu. Man ir svētas Latvijas valsts pamatvērtības. Vienmēr iestāšos par vienu valsts valodu un sarkanbaltsarkano karogu! Un nekas mani nepiespiedīs mainīt savas domas!

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Сообщение