Lāčplēša dienā iedegsim svecītes!

l__pl__a_diena__ika-media_large

Par godu Latvijas brīvības cīnītājiem katru gadu 11.novembrī tiek atzīmēta Lāčplēša diena. 1919. gada 11. novembrī Rīgā izšķīrās 1918. gadā dibinātās Latvijas Republikas liktenis. Pēc šīs kaujas kļuva skaidrs, ka Latvija ir nosargājusi savu neatkarību.

Mūsu valsts un tās neatkarība ir dārgums, kas jākopj un jāsargā! Šajā patriotisko svētku nedēļā mani piepilda īpašas sajūtas – vairāk aizdomājos par mūsu valsts un tautas vēsturi, stāstu par to saviem mazbērniem un priecājos, ka mūsu jaunatne ir patriotiska.

Šajā svētku laikā vēlos teikt vislielāko paldies visiem zemessargiem, kuri brīvprātīgi izvēlējušies kalpot mūsu dzimtenei. Visdziļākā cieņa Jums par to! Šie cilvēki ziedo laiku, kuru varētu veltīt savai ģimenei, lai mēs visi justos drošāk! Un paldies arī tiem darba devējiem, kuri atbalsta un izrāda pretimnākšanu mūsu zemessargiem!

Paldies visiem Latvijas robežsargiem! Jūs darāt grūtu, atbildīgu un tik ļoti vajadzīgu darbu! Paldies Jums par to!

Es ļoti priecājos, redzot, cik daudz jauniešu dodas nolikt svecītes par godu Latvijas brīvības cīnītājiem un lepni nēsā sarkanbaltsarkano lentīti pie atloka. Paldies visiem tiem skolu vadītājiem un skolotājiem, kuri rūpējas par patriotisko audzināšanu!

Šobrīd situācijā pasaulē ir smaga, tāpēc ir īpaši svarīgi būt patriotiem un neļauties provokācijām!

Mīļie novadnieki un visas Latvijas iedzīvotāji, padarīsim šo tumšo laiku gaišāku un iedegsim svecītes, pieminot ikvienu, kas cīnījies par mūsu valsti, un godinot tos cilvēkus, kuri ikdienā rūpējas par mūsu mieru un drošību!