Atvērta programma – kopīgi veidota nākotne

IMG_5784Lielākā daļa deputātu kandidātu aprobežojas ar pārstāvētās partijas programmas izklāstīšanu potenciālajiem vēlētājiem – tā ir izplatīta prakse. Pirms vēlēšanām tiek doti solījumi, potenciālie vēlētāji tos uzklausa, un pēc vēlēšanām viss tiek aizmirsts. Manuprāt, tas ir ačgārni. Nevis potenciālajiem vēlētājiem ir jāuzklausa, kas kārtējam deputāta kandidātam ir solījumu sarakstā, bet gan deputāta kandidātam ir jāuzklausa iedzīvotāji – viņu problēmas, ieteikumi, priekšlikumi un idejas. Turklāt, ne tikai jāuzklausa, bet jāstrādā, lai tās atrisinātu!
Esmu deputāta kandidāts un mana programma ir atvērta, proti, kandidēju no sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa” saraksta, piekrītu tās sastādītajai programmai, mērķiem un plāniem, un, saskaņā ar to, veidoju arī savu iespējamo programmu – lietas, ko vēlos paveikt!
Ja man būs tas gods un atbildība pārstāvēt Latgales vēlētāju intereses Saeimā, vēlos panākt rezultātu – dzīves līmeņa uzlabojumu un novada uzplaukumu. Esmu gatavs strādāt, lai risinātu Latgales iedzīvotāju problēmas, tāpēc šobrīd top mana personīgā programma – mans iespējamais darba plāns, kas ir atvērts Jūsu ieteikumiem, idejām un priekšlikumiem!
Manā personīgajā programmā jeb iespējamā darba plānā ir iezīmētas konkrētas vadlīnijas – darbs infrastruktūras uzlabošanas un uzņēmējdarbības atbalstīšanas jomā, aktīvi centieni atjaunot Autoceļu fondu, priekšlikumu izstrāde, lai motivētu jaunos uzņēmējus u.tml., taču šis plāns nav pilnīgs – tam trūkst Jūsu priekšlikumu!
Vienmēr esmu centies strādāt tā, lai Latgales iedzīvotājiem būtu labums no manis paveiktā! Vēlos sniegt savu pieredzi, lai Latgales nākotne būtu pārtikusi, tāpēc šobrīd esmu atvērts Jūsu priekšlikumiem!
Izsakiet savas idejas, problēmas un priekšlikumus mājas lapā www.aizbalts.lv, sadaļā „Uzdod jautājumu”, rakstot man sociālajos tīklos facebook.com vai twitter.com, kā arī tiekoties atvērtajās diskusijās!